Choose your pricing plan

  • A single lesson

    $55
    Perfect for families who pay for one lesson at a time
    Valid for one month
    • One 60-minute Orton-Gillingham or Wilson lesson
  • 6-pack

    $297
    Save 10% when you purchase 6 lessons at a time
    Valid for one year
    • Six 60-minute Orton-Gillingham or Wilson lessons
  • 12-pack

    $561
    Save 15% when you purchase a 12 pack of 60- minute lessons
    Valid for one year
    • Twelve 60/minute Orton-Gillingham or Wilson lessons